BAKTABUL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konyaspor'un Yeni Transferi Burak:

Konyaspor'un Yeni Transferi Burak: Empty Konyaspor'un Yeni Transferi Burak:

Mesaj tarafından Onur Cuma Tem. 06, 2007 5:17 pm

Konyaspor'un Yeni Transferi Burak:

--------------------------------------------------------------------------------

Konyaspor'un Vestel Manisaspor'dan transfer ettiği Burak Özsaraç, tecrübesini Konyaspor'un başarısı için kullanmak istediğini söyledi. 21 yaşında ayrıldığı Konyaspor'a 6 yıl aradan sonra yeniden dönmenin mutluluğunu yaşadığını belirten tecrübeli futbolcu Burak Özsaraç, "Yeniden Konyaspor forması giyeceğim için mutluyum ve bir o kadar da heyecanlıyım. Buradan ayrı kaldığım 6 yıllık süre içerisinde 1. Lig'de 180'e yakın resmi müsabaka oynadım. Bu maçlar tecrübe kazanmama neden oldu. Şimdi bu tecrübemi Konyaspor forması altında yeni sezonda takımımızın başarısı için kullanmak istiyorum" dedi. İstanbul takımlarının dünya çapında oyuncuları transfer etmeleri nedeniyle sezon başlamadan favori gösterilmelerinin yanlış olduğunu dile getiren Burak Özsaraç, "Günümüzde artık bireysel futboldan daha çok takım halinde oynanan futbolun başarılı olduğunu herkes görüyor. Futbolda isimler değil, takımı oluşturan futbolcuların birlik beraberliği, sahada gösterdikleri performanslar önemli. Burada gördüğüm arkadaşlık, diğer takımlardaki arkadaşlığın çok üzerinde. Uyum sorunu yaşamadım. Her şey yolunda. İnşallah bu birliktelik sezon sonunda bize başarıyı getirecektir" diye konuştu.
Onur
Onur
Süper Mod.
Süper Mod.

- Similar topics