BAKTABUL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ömer Aysan Bursaspor'da Kaldi

ömer Aysan Bursaspor'da Kaldi Empty ömer Aysan Bursaspor'da Kaldi

Mesaj tarafından Onur Cuma Tem. 06, 2007 5:21 pm

Bursaspor'da Ömer Aysan Barış, kendisini 1 yıl daha Yeşil-beyazlı renklere bağlayan resmi imzayı Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'nde attı. Bursaspor Teknik Asbaşkanı Ekrem Senal ve Genel Sekreter Kani Kudu'nun da hazır bulunduğu imza töreninde konuşan Ömer Aysan Barış, "Bursaspor'da kaldığım için çok mutluyum" dedi.
Ömer Aysan Barış, kendisine gösterilen yakınlıktan dolayı yönetime teşekkür ettiğini ifade ederek, "Ben çarşamba günü buraya gelirken pazarlık yapmaya gelmediğimi, anlaşmak için geleceğimi yöneticilerimize söylemiştim. Sözleşmemin 1 senelik veya 3 senelik olması hiç önemli değil. Önemli olan benim Bursaspor'da oynama isteğimdir. Önümüzdeki sezonun sonunda da ben yine Bursaspor'la masaya oturacağım. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Ben geçen sezon boş mukaveleye imza attım. Bundan kimsenin haberi yoktu. Ayrılmak gibi bir niyetim hiç olmadı. Bursa'yı ve taraftarımızı çok seviyorum. Hakkımda ulusal medya da çok şey yazılıp çizildi. Benim için en büyük takım Bursaspor. Bülent hocamızdan da çok şey öğreneceğimizi düşünüyorum. Futbolculuk kariyeri çok parlaktı. Teknik direktörlük kariyerine Erciyesspor'da başarı ile başladı. Kendisi başarıya aç bir teknik adam, Bursasporlu futbolcular olarak biz de başarılı olmak istiyoruz. Tüm camiamıza hayırlı olsun" diye konuştu.
Bursaspor Teknik Asbaşkanı Ekrem Senal ise iç transferi bitirdiklerini, şimdiki hedeflerinin dış transfer olduğunu söyledi.
Senal, dış transferde de Teknik Direktör Bülent Korkmaz'ın raporu doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüklerini ifade ederek, şöyle konuştu:
''Kaleci ve santrfor mevkilerine oyuncu alacağız. Görüşmelerde iyi noktalara geldik. Kampa kadar kadromuzu tamamlamak istiyoruz. İstanbul'da 2 futbolcunun menajeri ile görüştük. Onların tekliflerini aldık. Bizde bütçemiz doğrultusunda verebileceğimiz rakamları sunduk. Gün içerisinde cevap bekliyoruz. Kaleci konusunun en kötü pazartesi ya da salı günü netlik kazanacağını düşünüyorum. Ancak her an bir anlaşmaya da varabiliriz.''

MiCRoPSs
Açık Profil bilgileri
MiCRoPSs - Daha fazla Mesajını bul

Sponsored Links
Onur
Onur
Süper Mod.
Süper Mod.