BAKTABUL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adnan Şenses Klasiği

2 posters

Adnan Şenses Klasiği Empty Adnan Şenses Klasiği

Mesaj tarafından Mert Cuma Tem. 20, 2007 3:15 pm

Elinde MHP bayrağıyla mitinge katılan ve şarkı söyleyen Adnan Şenses, "AKP'ye asla gönül vermedim. Ülkemizde satılmadık yer bırakmayan AKP'nin iktidardan gitmesi için MHP çatısı altında elimden gelen gayreti göstereceğim" dedi.

MHP Muğla milletvikili adayları Prof. Dr. Metin Ergün, Hasan Gezgin ve Dr. Nejat Sönmez'in de katıldığı miting alanında sık sık Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve AKP aleyhine sloganlar atıldı. 'Oğul Bilal'e 3 milyon dolara gemi, vatandaş Bilo'ya bir torba kömür' pankartının dikkat çektiği mitingi turistler de ilgiyle izledi.

Elindeki parti bayrağını sallayarak mitinge katılanları coşturmaya çalışan Şenses, "AKP'ye asla gönül vermedim, onların yolunda olmadım. Ülkemizde satılmadık yer bırakmayan AKP'nin iktidardan gitmesi için MHP çatısı altında elimden gelen gayreti göstereceğim. Siz gençler ve kadınlarımız lütfen MHP'nin çizdiği yoldan ayrılmayın, ülkemizin topraklarını sattırmayın, satanlara göz yummayın, fırsat vermeyin" dedi. Şenses
Mert
Mert
MODERATÖR
MODERATÖR

Adnan Şenses Klasiği Empty Geri: Adnan Şenses Klasiği

Mesaj tarafından Onur Cuma Tem. 27, 2007 4:53 pm

paylasım ıcın saol
Onur
Onur
Süper Mod.
Süper Mod.

- Similar topics