BAKTABUL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Msn De Kizlarin Kalbini Kazanacak Nickler

+4
manyaq.karisma
fergie
Onur
pInaR
8 posters

Msn De Kizlarin Kalbini Kazanacak Nickler Empty Msn De Kizlarin Kalbini Kazanacak Nickler

Mesaj tarafından pInaR Paz Haz. 24, 2007 7:56 pm

· Ağlama! Gözlerine yaş değmesin. Gül! Dudaklarından tebessüm eksilmesin. Sev! Kalbinden yerim silinmesin. Unutma ,sen sadece benimsin....

· Aşk bir kum tanesi ise sana kumsalları vereyim

· Aşkımı dağlara yazacaktım aşkımdan büyük dağ bulamadım..

· Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlenduuuirdiği gibi...

· Bana unut dediler seni. Unuttum; ama seni değil, bana seni unut diyenleri.

· Ben sende imkansızlıkları sevdim fakat asla umutsuzlukları değil.

· Bilirmisin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere, hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense...

· Birgün biri çıkıpta güneşe adını buzla yazarsa bil ki o seni benden daha çok seviyor...

· Bulunduğun kıyıdan ayrılmazsan okyanusun ötesindeki adalara asla ulaşamazsın

· Dünya 3 günlüktür.dün, bugün ve yarın .dün geçti, yarının geleceği belli değil. Öyleyse bugünün kıymetini bil

· Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı....

· Eğer kişi; hem akıllı hem de çalışkan ise takdir et, akıllı değil, çalışkan ise dikkat et, akıllı olup tembel ise ikaz et, hem akılsız hem de tembel ise imha et..

· Geldiğin zaman boşluk dolduran değil, gittiğin zaman yeri doldurulamayan ol.

· Gerçek sevgi kötülük gördüğünde azalmayıp iyilik gördüğünde artmayandır.

· Göz; gözü gözleyen gözleri gözler..

· Gülmek için mutluluğu beklersen tebessüm bile edemeden ölürsün.

· Gülmek senin için bir tutku olsun,bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun.

· Gülü öylesine sevmelisin ki; soranlara dikeni yok diyebilmelisin

· Güzel bakan güzel görür, güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayattan lezzet alır.

· Her gönülde çiçek olacağına bir gönülde buket ol...

· Her şey paylaşıldıkça küçülür, paylaşıldıkça küçülmeyen tek şey sevgidir..

· Her şeyin başı sevgiyle başlar sevmesini bilene

· Her zaman doğruyu söyle..ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın

· Hiç kimse beni kendinden nefret etmemi sağlayacak kadar alçaltamaz.

· İnsanlar gelmeleriyle yalnızlıklarını dağıtanları severler, gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar.

· İnsanlar zamanla bir çok şeyi öğrenmişlerdir; kuşlar gibi uçmayı, balıklar gibi yüzmeyi; fakat; çok basit bir şeyi öğrenememişler: insan gibi yaşamayı.

· İnsanlar; çiçekleri severler ama koparırlar, ağaçları severler ama keserler, hayvanları severler ama avlarlar. Birisinin bana "seni seviyorum" demesinden çok korkuyorum!!!

· Nokta kadar menfaat için, virgül gibi eğrilme

· Ölümden değilde ölümlerden korkarım,çünkü ilkinde ben varım,ikincisinde sevdiklerim

· Özünde soyluluk yoksa insanın tac da giyse soysuzdur !!!

· Paylaşacak dostlarınız yoksa iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur.

· Rüzgara hakim olamıyorsan yelkenlerini ona göre ayarla. Ve unutma ki hayat karşılaştığın güçlüklerle değil gemiyi limana getirip getiremediğinle ilgilenir..

· Sen beni, benim seni sevdiğim kadar sevseydin; benim seni, senin beni sevdiğin kadar sevdiğimi a n l a r d ı n

· Sen uçurumun kenarında bir çiçek olsaydın hayatım pahasına da olsa seni sulardım.

· Seni seviyorum! Diyen dillere değil.senin için ağlayan gözlere inan...

· Sevmek seni seviyorum demek değil..... Seni seviyorum derken titremektir.

· Silgin kaleminden önce bitiyorsa yanlışların çok demektir

· Yaşamın kaynağı sevgiyse eğer, sevgi mutluluk, mutluluk paylaşmak, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlanmak, hatırlanmak unutulmamaksa eğer, demekki sevilmişiz.

· Yüksek tepelerde hem kartala hem de yılana rastlanır...ama birisi oraya uçarak diğeri ise sürünerek gelmiştir....

· Gül bahçesinde geçsede ömrüm,inan üstüne gül koklamam gülüm,seni koklamak olsada ölüm,uğrunda ölmeye değer be gülüm…

· Dünyada iki renk olsun biri kırmızı diğeri beyaz sen beni unutursan kırmızılar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun…

· Aşk bir güle benzer çiçek kısmında aşkın sonsuzluğunu yaşarsın diken kısmında ise sonsuz acıları tadarsın…

· Kalbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer kırılan kalbimi düzeltmek gece doğan güneşe benzer sen o suya yazı yazdın şimdi güneşin doğmasını bekle…

· Bir soluk kadar yakın yıldız kadar uzak derler sevgi için uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsin,dokunursun vazgeçemezsin,vazgeçersin ama unutamazsın…

· Sevmek acı çekmektir, sevmemek ölmek. Sevmek zevktir ama yalnız sevilmenin hiçbir zevki yoktur…

· Ellerini tuttum bırakamıyorum aşkını yüreğimde hep saklıyorum sana başkalarını yasaklıyorum biz seninle bugün tanıştık aşkım…

· Gözlerinden akan yaşı ben gönlümde siliyorum yerden yere vursan bile seni senden istiyorum…

· Korkuyorum geceden,senden gelen acıdan,gönlüme saplanmış bu geçmeyen acıdan,seni unutmak için başka kalbe değmedim, ben ömrümde kimseyi bu kadar çok sevmedim…

· Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar “MÜKEMMEL” ama herkesin seni sevmeyi hak edemeyeceği kadar “ÖZELSİN”…

· Aşk bir tiyatro dediler herkese bir rol verdiler en zoru bana nasip olanmış önce sev sonra unut dediler bense rolümü oynayamadım.Seni sevdim ama unutamadım…

· Uykularımı aldın gecelerimi çaldın mahkemeye vereceğim hırsızdır diyeceğim.Tazminat olarak KALBİNİ isteyeceğim…

· Aşkım dedim her şeyim oldun o kadar çok sevdim ki bilemezsin.Yaşanılan anıları bir kalemde silemezsin…

· Ne senden vazgeçerim,ne düşlerimden,nede gözlerimi kaparım hayalinle yaşarken,insan hayatı,seni bana verdiği için seni ise hayata anlam verdiğin için severim…

· Senin kollarında can vermek ne güzel ben seni böylesini sevdikten sonra,güzel gözlerine baktıktan sonra ayırmaya kıyamaz ecel…

· Seven bir kez ölür ölen bir kez gömülür sana olan sevgim ne ölür ne de gömülür…
YALANLAR BİTMEZ DUDAKLAR SUSMAYINCA SEVGİ OLMAZ GÖZLER ISIL IŞIL BAKMAYINCA

SENİ GÜNDE BİR KERE DÜŞÜNÜYORUM , O DA 24 SAAT SÜRÜYOR...

DÜNYADA BİR ÇOK İNSAN VAR.KİMİ MUTLU KİMİ MUTSUZ,KİMİ AĞLAYIP KİMİ GÜLÜYOR AMA GÜZELLİKLERE VE MUTLULUĞA LAYIK BİR İNSAN VAR O DA SU AN MESAJIMI OKUYOR

BU DÜNYADA 6 MİLYAR İNSAN VAR, 2999999999 MİLYONU UYUYOR,1000000000 U YEMEK YİYOR, 2000000000 U UYUYOR, 1 GÜZEL KIZ DA MESAJ OKUYOR..

EN AĞIR İSÇİ BENİM . ÇÜNKÜ 24 SAAT SENİ DÜŞÜNÜYORUM.

SENİ SEVECEK KADAR YAŞASAYDIM OLUMSUZ OLURDUM

RÜYALARIN EN GÜZELİNİ GÖRÜRKEN ALLAH’IN SENİ KORUMASI İÇİN GÖNDERDİĞİ MELEĞİN KANATLARI ÖYLE BÜYÜK OLSUN Kİ;EN MASUM ANINDA SANA KİMSELER ZARAR VEREMESİN

UMUTLARININ BİTTİĞİ YERDE DÜŞLERİNE SARIL;DÜŞLERİNİ PAYLAŞACAK BİRİNİ ARARSAN BEN BURADAYIM

BİR GÜN BİR RÜZGAR ESERSE ORALARA.BENİM SANA OLAN SEVGİMİ FISILDARSA KULAĞINA UNUTMA SENDE BANA BİR TUTAM SEVGİ YOLLA........

KALBİM SENİ UNUTACAK KADAR ADİ İSE ELLERİM ONU PARÇALAYACAK KADAR ASİLDİR.

BIZ NE KADAR KIRMIZI PABUÇLU SIRIN KIZLARLA DANS ETMESINI BILMESEJTE,KARTAL'IN BILE UÇMADIGI,SAHIN'IN BILE YUVA YAPMADIGI YERDE,SEYTAN'LA DANS ETMESINI BILIRIZ..

SENI TANIMADAN ÖNCE BEN DEILDIM,SENI TANIDIKTAN SONRA BENDEKI BENSIZLIGIN ASLINDA SENSIZLIK OLDUGUNU ANLADIM..

NE SENİ UNUTACAK KADAR ZAMAN GEÇECEK NEDE GEÇEN ZAMAN SENİ UNUTTURMAYA YETECEK,BIRAKIP GİTSEM DE UNUTURUM SANMA,ZAMAN ALIŞMAYI ÖĞRETİR,UNUTMAYI ASLA...

DALGALAR KIYIYA ÇARPARKEN SU SÖZÜ SÖYLER;SENI SEVIYORUM

YABANCI BİNALAR ÖNÜNDEN GEÇİYORUM SESSİZ, İÇİMDE BİR SES VAR BENDEN SESSİZ

BATARYASI ZAYIF RÜYALARIMIZIN KAPSAMA ALANI DIŞINDA KALAN KESİMLERİNE ŞEBEKE HATASI SEBEBİYLE ULAŞAMADIK. SİMDİ YÜREĞİMDE FUL ÇEKEN HATLARIMLA SENİ ÇOK SEVİYORUM

GÜZELİM BEN YALNIZLIĞI SİGARAYLA SEVGİYİ RAKIYLA GEÇMİŞTE ÇEKTİĞİM FAÇALARLA ÖĞRENMİŞİM

ÖFKENİ YAPRAKLARA YAZ SONBAHARDA DÖKÜLSÜN,DERDİNİ RÜZGARA YAZ ESTİKÇE UZAKLARA GÖTÜRSÜN,SEVGİMİ KALBİNE YAZ ÖLDÜĞÜNDE SENİNLE GÖMÜLSÜN

UNUTMA,UNUTULANLAR,UNUTANLARI,ASLA UNUTMAZLAR

LAYIK OLDUĞUN YER SENİ KABUL ETMESE BİLE,GİYDİĞİN GELİNLİK YERİNE KEFEN OLSA BİLE, ARDINDAN GÖZYAŞI DÖKENİN OLMASA BİLE,BEKLEME ARTIK DÖNMEM SANA,GÖZÜMDE DİNMEYECEK YAŞIM OLSAN BİLE

BIR KELEBEK UCURDUM SANA DOGRU.DAGLARI DENIZLERI ASTI,SENI BULDU SANA MUTLULUK SUNDU.HISETTINMI SOYLE OYLESINE DERINDEN OYLESINE ICTEN??

GÖZLERİN BU SEVDANIN EN GÜZEL HALİYDİ BENİ KENDİNE AŞIK EDECEĞİN HER HALİNDEN BELLİYDİ YARAM DERİNDİR AŞKIN İÇİN DAĞLARI DELERİM...

ÖYLE BİR YAR SEVERİM Kİ İLAHA TAPAR GİBİ TAPAR ANAMA BAKAR GİBİ BAKARIM AMA DUDAĞINDA RUJ ARKASINDA PUŞT GÖRÜRSEM ANAM AVRADIM OLSUN BENZİN DÖKER YAKARIM....

DOST VURULUNCA DEGİL,''UNUTULUNCA ÖLUR" VE BIZ SEVDİKLERİMİZİ KIR CİCEGİ GİBİ AVUCUMUZDA DEGIL, KURSUN YARASI GİBİ YUREGİMİZDE TAŞIRIZ.!!

SEN ÇÖLDE TEK BİR ÇİÇEK OLSAYDIN SENİ KURUTMAMAK İÇİN ÖMÜR BOYU AĞLARDIM PRENSESİM....!!!

O BONCUK GÖZLERİNİ İZLEMEK ORTA KÖYDEN BOĞAZI İZLEMEKTEN BİN KAT DAHA İYİ

BİLMESEK TE ZENGİN ÇOCUKLARI GİBİ PARLAK TASLAR ÜZERİNDE DANS ETMEYİ ELBETTE BİLİRİZ ALLAH’INA KADAR DELİKANLI GİBİ SEVMEYİ...!!

BİZE ADIYAMANLI DERLER BİZ KIRMIZI PABUÇLU KIZLARLA DANS ETMEYİ BİLMEYEBİLİRİZ AMA ŞAHİNİN YUVA YAPAMADIĞI YERLERDE ÖLÜMLE DANS EDEBİLİRİZ.

AYRILIKLAR KÜÇÜK SEVGİLERİ ÖLDÜRÜR AMA BÜYÜK SEVGİLERİ GÜÇLENDİRİR.TIPKI RÜZGARIN MUMU SÖNDÜRÜP YANGINI GÜÇLENDİRDİĞİ GİBİ...

GÜL BAHÇESİNDE GEÇSE DE ÖMRÜM, İNAN ÜSTÜNE GÜL KOKLAMAM GÜLÜM , SENİ KOKLAMAK OLSA DA ÖLÜM, UĞRUNDA ÖLMEYE DEĞER GÜLÜM..

DÜNYADA 2 RENK GÜL OLSUN,BİRİ KIRMIZI DİĞERİ BEYAZ,SEN BENİ UNUTURSAN KIRMIZILAR SOLSUN,BEN SENİ UNUTURSAM BEYAZLAR KEFENİM OLSUN.

KİM BİLİR HANGİ AKSAM GÜNEŞLE BERABER BENDE SÖNECEĞİM KİM BİLİR HANGİ ELLERDEN SON SUYUMU İÇECEĞİM BELKİ GÖREMEDEN ÖLECEĞİM FAKAT YİNEDE SENİ 'EBEDİYEN SEVECEĞİM'

DÜNYAN ÖYLE BİR KARARSIN Kİ, SENİ AYDINLATAN TEK IŞIK GÖZLERİM OLSUN

SEVMEK ÖLMEKTİR BENCE , BEN DE SEVMİŞTİM ÖLMEDEN ÖNCE

SARI GİYER GÜNEŞ OLURSUN, MAVİ GİYER DENİZ OLURSUN, SİYAH GİYER MATEM OLURSUN, KİM BİLİR BELKİ BİR GÜN, BEYAZ GİYER BENİM OLURSUN.

GÖZLERİN NEHİR,KİRPİKLERİN KÖPRÜ OLSUN,BEN TAM ÜZERİNDEN GEÇERKEN İPLER KOPSUN,DÜŞTÜĞÜM O YER DUDAKLARIN OLSUN...

YALNIZLIK GECELERİN,ÜMİT BEKLEYENLERİN,HAYAL ÇARESİZLERİN,YAĞMUR SOKAKLARIN, TEBESSÜM DUDAKLARIN, SEN İSE YALNIZ BENİMSİN BİR TANEM...

GÜL BAHÇESİNDE GEÇSE DE ÖMRÜM, İNAN ÜSTÜNE GÜL KOKLAMAM GÜLÜM , SENİ KOKLAMAK OLSA DA ÖLÜM, UĞRUNDA ÖLMEYE DEĞER GÜLÜM..

EĞER BENİ BU SOKAKTA, BU SEMTTE, BU ŞEHİRDE BULAMAZSAN SEVGİLİM BİL Kİ BEN, GÖZLERİNİN DALDIĞI YERDEYİM...

GÜLLER HEP ELLERİNDE AÇSIN,AMA DİKENLERİ BATMASIN.SEVDA HEP SENİ BULSUN,AMA SENİ YARALAMASIN.MUTLULUK HEP YÜREĞİNE DOLSUN,AMA BENİ UNUTTURMASIN.

GÜN BİR GÜN, SEVDALANMIŞ GECEYE GECEDE YAKAMOZ DÜŞÜRMÜŞ DENİZE O GÜNDEN BUGÜNE GECEYLE GÜNDÜZ AYRILMAZ OLMUŞ TA Kİ GÜNEŞ TUTULUP GÖLGE DÜŞÜRENE DEK SEVDALARA

DÜNYADA İKİ KOR TANIDIM; BİRİ BENİ GÖRMEYEN SEN, BİRİ DE SENDEN BAŞKASINI GÖRMEYEN BEN...

EĞER ÇÖLDE BİR ÇİÇEK OLSAN; SENİ KAYBETMEMEK ; İÇİN GÖZ YAŞLARIMLA SULARDIM EĞER GÖZÜMDEKİ BİR DAMLA YAŞ OLSAYDIN; SENİ KAYBETMEMEK; İÇİN HİÇ AĞLAMAZDIM..

GECE MİDİR İNSANİ HÜZÜNLENDİREN,YOKSA İNSAN MİDİR HÜZÜNLENMEK İÇİN GECEYİ BEKLEYEN?GECE MİDİR SENİ BANA DÜŞÜNDÜREN YOKSA BEN MİYİM SENİ DÜŞÜNMEK İÇİN GECEYİ BEKLEYEN ?

ÖLSEN BİLE BENDEN KURTULAMAZSIN. KEFEN OLUR BEDENİNİ SARARIM.YAĞMUR OLUR ÜZERİNE YAĞARIM.ÇİÇEK OLUR MEZARINDA AÇARIM. ÖLSEN BİLE BENDEN KURTULAMAZSIN

ÖNCE DÜŞTÜĞÜMDE KALKMAYI ÖĞRENDİM SONRA ALEVE DOKUNDUĞUMDA ACIYI SEVMEYİ ÖĞRENDİM SEVİLMEYİ SONRA TERK EDİLİP BEKLEMEYİ SAYENDE UNUTULMAYI DA ÖĞRENDİM HER ŞEYİ ÖĞRENDİM DE YALNIZ UNUTMAYI ÖĞRENEMEDİM.......

BİR GÜN CEHENNEMDE KARSILAŞABİLİRİZ. SEN KALP HIRSIZI OLDUĞUN İÇİN , BENSE TANRIYI BIRAKIP SANA TAPTIĞIM İÇİN.....

ÜSTÜNE `SEVİYORUM` YAZDIĞIM BİR KAĞITTAN, SANDAL YAPIYOR, DEREYE BIRAKIYORUM. İSTER YÜZSÜN, İSTER BATSIN, İSTER BİR ÇALIYA TAKILSIN O KAĞIT SANDAL, HEP DERENİN BİR YERİNDE OLACAK BİLİYORUM..

BAŞINI GÖĞSÜME YASLADIĞINDA TEK BİR DÜŞMANIM VARDIR: GEÇİP GİDEN ZAMAN.

SENİ BENİM KADAR SEVENLER, SANA BENİM KADAR HASRET KALSIN.

SEN ELİMDEN TUTUNCA, DENİZ BASARDI İÇİMİ. SEN ELİMDEN TUTUNCA, YÜREĞİM YEŞİL YOSUNLARA TAKILIP GÜNLERCE DİP AKINTILARININ PEŞİ SIRA GİTMEK İSTERDİM.

YANAĞINA KONAN KAR TANESİ ERİYİP DUDAKLARINA İNDİĞİNDE O BİR DAMLA SERİNLİĞİ BİRİYLE PAYLAŞMAK İSTEDİĞİNDE YÖNÜNÜ RÜZGARA DÖN YETER. ÇÜNKÜ BEN O RÜZGARDAYIM....

BEN SENİ DÜN SEVMEDİM, ÇÜNKÜ DÜN BİTTİ. BEN SENİ BUGÜN SEVMEDİM ÇÜNKÜ BUGÜN BİTECEK. BEN SENİ YÂRİN SEVDİM ÇÜNKÜ YARINLAR HİÇ BİTMEYECEK...

AŞK BİR ELMA SEKERİDİR. SEKERİ YERSİN SAPI KALIR...

RÜYALARINI GÜL YAPRAKLARIYLA YATAĞINI PAPATYALARLA SÜSLEDİM, ÜZERİNİ SEVGİYLE ÖRTÜP TÜM KABUSLARI ALDIM Kİ EN GÜZEL RÜYALARI SEN GÖRESİN..

YILLAR VARDIR NASIL GEÇTİĞİNİ BİLMEZDİM, BİR GÜN VARDIR YAŞAMIN ANLAMINI DEĞİŞTİRDİ BANA DAİR; HİSSETMEDİĞİMİ, BİLMEDİĞİMİ YAŞATTI, İSTE O ANİ SENLE YAŞADIM SENLE SEVDİM.

KALEM OLSA DÜNYADAKİ BÜTÜN AĞAÇLAR VE BÜTÜN DENİZLER MÜREKKEP OLSA SENİN ŞİİRİNİ YAZAMAM YİNEDE...

YAPRAK DÖKEN GENÇLİĞİMİN SATİR ARALARINDA ALTI KIRMIZIYLA ÇİZİLMİŞ VE TIRNAK İÇİNE ALİNMİŞ SUSKUNLUĞUMUN BAS HARFLERİSİN.

UTANIRIM , SÖYLEYEMEM YASADIĞIM YALNIZLIĞI , KELİMELER YETMİYOR Kİ , BU MU SEVDA DEDİKLERİ.

YANINDA BENDEN YAKIN BAŞKA BİRİ DE OLSA , HER ŞEYİ İNKAR ETMİŞ İNANDIRMIŞ OLSAN DA , VE ONA DUYGULANMIŞ SEVDALANMIŞ OLSAN DA , BİLİYORUM BU GECE BENİ DÜŞÜNECEKSİN.

SEVGİMİZ YAVAŞ YAVAŞ SÜZÜLEN ÇİSİL YAĞMUR GİBİ AMA IRMAKLARI TAŞIRAN CİNSTEN...

SENİ DÜŞÜNÜR , SENİ ÖZLERİM , SEVGİLERİN ÖZLEMLERİN DERİNLİĞİNDE NE OLUR KİR ŞEYTANIN BACAĞINI BİR KEZ BENİ HATIRLA , BİR SONBAHAR SERİNLİĞİNDE...

SERT RÜZGARLAR KARANLIK GECELERİ SEVERMİŞ , AYNEN BENİM SENİ SEVDİĞİM GİBİ.

SEN BAZEN EN ZİFİRİ KARANLIK GECEMİN GÜNEŞİ, SEN BAZEN YAŞANACAK HAYATİN CESARET VERECEK MUTLULUK YANİ, SEN BAZEN VE HER ZAMAN SEVGİMİN TEK NEDENİ...

BİR YUDUM ZEHİR OLSAN, BİRAN BİLE DÜŞÜNMEDEN SENİ İÇERDİM, SIRF SENİNLE BİR OLMAK VE SENİ İÇİMDE HİSSETMEK İÇİN.
IKI GULU SEVDIM BIRI KIRMIZI BIRI BEYAZ ..SEN BENI UNUTURSAN KIRMIZI GUL SENIN OLSUN BEN SENI UNUTURSAM BEYAZ GUL KEFENIM OLSUN
NE SENDEN VAZGEÇERİM, NE DÜŞLERİMDEN, NEDE GÖZLERİMİ KAPARİM HAYALİNLE YASARKEN, İNAN HAYATİ SENİ BANA VERDİĞİ İÇİN, SENİ İSE HAYATIMA ANLAM VERDİĞİN İÇİN SEVİYORUM
KÜL OLMUŞ ATEŞ YANAR MI? BUZ TUTMUŞ SU AKAR MI? BU GÖZLER SENİ SEVDİ BAŞKASINA BAKAR MI..
SENİ NE KADAR ÇOK SEVDİĞİMİ ÖĞRENMEK İSTİYORSAN GÖKYÜZÜNDEKİ YILDIZLARI SAY
İNSANLAR GELMELERİYLE YALNIZLIKLARINI DAĞITANLARI SEVERLER, GİTMELERİYLE KENDİLERİNİ YALNIZ BIRAKANLARA AŞIK OLURLAR.
EN BÜYÜK FELAKETLER İÇİNDE DAHİ ÜMİDİNİ KAYBETME , UNUTMA Kİ EN YUMUŞAK İLİK EN SERT KEMİĞİN İÇİNDEN ÇIKAR. GÜLMEK SENİN İÇİN BİR TUTKU OLSUN , OLURDA BİR GÜN AĞLARSAN O DA MUTLULUKTAN OLSUN.
pInaR
pInaR
Süper Mod.
Süper Mod.

Msn De Kizlarin Kalbini Kazanacak Nickler Empty Geri: Msn De Kizlarin Kalbini Kazanacak Nickler

Mesaj tarafından Onur Salı Haz. 26, 2007 11:06 am

bu ne yaw
Onur
Onur
Süper Mod.
Süper Mod.

Msn De Kizlarin Kalbini Kazanacak Nickler Empty Geri: Msn De Kizlarin Kalbini Kazanacak Nickler

Mesaj tarafından fergie Perş. Haz. 28, 2007 7:00 pm

benim kalbimi nickle falan kazanamaz
fergie
fergie
MODERATÖR
MODERATÖR

Mesaj tarafından manyaq.karisma Çarş. Tem. 11, 2007 5:55 pm

haddi lennnnnnnnnnnnnn
manyaq.karisma
manyaq.karisma
Üye
Üye

Mesaj tarafından pInaR Cuma Tem. 13, 2007 8:59 pm

çok güsel yorum yazmışsın saol manyaq.karışma
pInaR
pInaR
Süper Mod.
Süper Mod.

Mesaj tarafından Gamze C.tesi Ağus. 11, 2007 8:52 pm

Msn De Kizlarin Kalbini Kazanacak Nickler 43150
Gamze
Gamze
Süper Mod.
Süper Mod.

Mesaj tarafından niL C.tesi Ağus. 18, 2007 10:23 pm

bi nickle bni tavlıcaqını düşünüosa yoL aLsın adam gibi seviosa sölesin daha ii karşılığı varsa bnde oLur saten ama yoksa adam gibi bi dillle anlatırıs
niL
niL
Üye
Üye

Mesaj tarafından empty Çarş. Ağus. 22, 2007 1:04 pm

Kimse benim kalbimi bi nickle kandıramazz..
empty
empty
MODERATÖR
MODERATÖR

Mesaj tarafından bali Çarş. Ekim 31, 2007 12:59 am

güzelmiş pınar
bali
bali
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

- Similar topics