BAKTABUL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mehmet Topuz, Kayserispor'da kaldı

2 posters

Mehmet Topuz, Kayserispor'da kaldı Empty Mehmet Topuz, Kayserispor'da kaldı

Mesaj tarafından Onur C.tesi Haz. 30, 2007 9:10 pm

Bazı kulüplerin transfer listesinde olan Mehmet Topuz, Kayserispor ile mukavelesini 2009 yılına kadar uzattı.
Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, kulüp tesislerinde imza töreninde yaptığı konuşmada, Türk futbol kamuoyunun en çok konuşulan 2 sporcusunun Kayserisporlu olduğunu söyledi.
Kamuoyuna, Kayserispor'un büyük kulüp olduğu, elindeki hiçbir oyuncuyu bırakmayacağı mesajını defalarca verdiklerini ifade eden Hurma, şunları kaydetti:
''Bu yöndeki söylemlerimize rağmen hem medyamızda hem de adı büyüğe çıkan kulüplerimizde bu iki oyuncumuzla ilgili spekülasyonlar oluşturuldu. Evde çocuklarımız, eşimiz, anne ve babamız bile Mehmet Topuz ile ilgili, 'Verdiniz mi, veriyor musunuz' diye sormaya başlamıştı. Kayserispor büyük kulüptür. Önümüzdeki sezon ilk 4'te olacaktır. Ülkemizin gündeminde olan en önemli oyuncusunu kadrosunda tutmayı becermiştir. Bu oyuncumuzun mukavelesini 31 Mayıs 2009 tarihine kadar uzatmıştır. Büyük kulüp, bir oyuncu ile adı çıktığında o oyuncuyu alır. Biz de dedik ki, 'Hadi alsınlar da görelim'. Alamadılar, Topuz burada.'' Mehmet Topuz da Kayserispor'da kaldığı için çok mutlu olduğunu belirterek, kulüp başkanı Recep Mamur'u babası gibi sevdiğini, diğer tüm yöneticileri de sevdiğini söyledi.
Topuz, ''Transfer söylentileri beni hiç etkilemedi. Benim kulübüm de çok büyük. Beni isteyen büyük kulüplerden farkı yok. En büyük cevap da bu olsa gerek. Önümüzdeki sezon bomba gibi bir takım hedefliyoruz. O doğrultuda çalışıp hedeflerimize ulaşacağız'' diye konuştu.
Onur
Onur
Süper Mod.
Süper Mod.

Mehmet Topuz, Kayserispor'da kaldı Empty Geri: Mehmet Topuz, Kayserispor'da kaldı

Mesaj tarafından Gamze Paz Tem. 01, 2007 12:47 am

sağol
Gamze
Gamze
Süper Mod.
Süper Mod.

- Similar topics