BAKTABUL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konyaspor genç krala imza attırdı

Konyaspor genç krala imza attırdı Empty Konyaspor genç krala imza attırdı

Mesaj tarafından Onur Cuma Tem. 06, 2007 5:19 pm

Konyaspor genç krala imza attırdı

--------------------------------------------------------------------------------

Konyaspor, Trabzonspor alt yapısında yetişen ve 2006-2007 sezonunda 3. Lig ekiplerinden Değirmenderespor formasıyla 32 maçta 28 gol atan genç oyuncu Can Parlayan ile 5 yıllık sözleşme imzaladı.
Menajerleri Bülent ve Ümit Gürsoy ile birlikte Konya'ya gelen 20 yaşındaki genç forvet, transfer komitesi üyesi Zeki Çimen'in de hazır bulunduğu bir törenle kulüp binasında kendisini 5 yıllığına Konyasporlu yapan resmi sözleşmeyi imzaladı.
Geçen sezon Türkiye 3. Ligi ekiplerinden Değirmenderespor'un formasını giyen ve 32 maçta attığı 28 golle Türkiye profesyonel liglerinin en golcü ikinci futbolcusu olan Can Parlayan, 3. Lig'de gol kralı oldu.
Turkcell Süper Lig'deki birçok takımdan teklif aldığını ifade eden Parlayan, ''Ama ben aralarında Trabzonspor'un da bulunduğu bu kulüpler içinde, tercihimi Konyaspor'dan yana yaptım. Hedefime Konyaspor forması ile daha çabuk ulaşacağımı düşünüyorum'' dedi.
Süper Mod.

- Similar topics